Vyhledávání

Přehled služeb / ceník


TETOVÁNÍ 
- vlastní motivy, přinesené, konzultace...cena závisí na motivu, velikosti, časové náročnosti.

PERMANENTNÍ MAKE-UP 
,,Dočasné" tetování obočí, očních linek rtů..Tetuji vysoce kvalitními barvami od f. Biotouch, které se vyznačují stálobarevností, nemodrají, nečervenají, dosahuje se s nimi výborných výsledků při stínované (pudrové) technice, ale i při tetování očních linek, kdy požadujeme barevnou výraznost.
Permanentem se zabývám od r.2009. Od té doby zažilo toto tetování ,,boom"...
Před lety bylo módou výrazné, tmavé, až černé obočí, tvarované do obloučků...poté se rozmohl trend ,,vláskování", avšak to je momentálně vytláčeno v podstatě novou technikou pudrového obočí, kdy se přibližujeme tetováním co nejvíce přirozenosti a snažíme se vytetovat efekt malovaného stínu. Tomu všemu předchází vyměřování, tzv. architektura obočí, kdy spojnicemi daných bodů vykreslíme co nejpřirozenější tvar (ustupuje se od ostrých špiček v obloucích, od ostře zkosených či kulatých začátků).
očních linek se dá také stínovat, případně vytvořit linku do tzv. kočičího oka. Lze zvolit barvu černou, šedou, modrou, zelenou....
Rty můžeme zvýraznit jen konturou nebo jim dodat šťavnatý výraz stínováním.    
Při permanentu používám anestetikum, které dělá z procedury téměř bezbolestnou záležitost.


BROW BAR-ÚPRAVA OBOČÍ
Upravuji obočí jak klasickou cestou (obočí očistím, nanesu barvu, vytrhám voskem nebo pinzetou), tak hennou.
U henny provádím vždy zaměření dle pomocných bodů, vymalování obočí speciální pastou a teprve potom nanáším barvu.
S hennou se dá docílit stínovaného obočí, či dobarvit místa, kde chloupky chybí, protože chytá i do pokožky a vydrží tam až 4-6 týdnů.


KOSMETICKÁ MEZOTERAPIE
Jedná se o proceduru, při níž se vpichováním mikrojehliček, s použitím sér či kys. hyaluronové, nastartuje proces regenerace. 
Lze tím řešit jizvy po akné, vrásky, povadlou pleť...
Před mikrojehličkováním je nutná první návštěva, kdy se provede kosmetické ošetření pleti, diagnostika a test citlivosti z důvodu možných alergií.


PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS
Řasy prodlužuji metodou řasa na řasu 1:1. Odmítám lepit trsy, protože je to technika, která poškozuje řasy. Vždy respektuji přirozené řasy klientky, tudíž lze dosáhnout pouze délky o jednu třetinu delší, než jsou vlastní řasy zákaznice. Efektu ,,mrkací panny" docílím jen u klientek, které mají zdravý základ a lepením bych neponičila či extrémně nezatížila jejich vlastní řasy, nicméně i u takových zákaznic se silnými řasy preferuji přirozeně vypadající vzhled.


KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ
Ošetření prvotřídní kosmetikou GERNÉTIC a DERMABEAUTY.
První fází je povrchové čištění, poté diagnostika pleti, masáž, (peeling), ozón, maska/sérum, závěrečné ošetření...To vše za doprovodu relaxační hudby a aromaterapie dle výběru.